شکست عشقی (قسمت یک)

شکست عشقی (قسمت یک)

خیلی سخت است ، ولی پیش می آید.

شما کسی را دوست دارید که احتمالا او هم زمانی شما را دوست داشته ، یا شاید شما از رفتارش چنین برداشتی داشتید !!

اما اکنون متوجه شدید که چنین چیزی نیست و شما با یک عالمه آسیب و رنج رها شده اید . این خیلی دردناک است .احتمالا در ذهن تان مدام رابطه را مرور می کنید . عیب کار در کجاست ؟ چه کاری باید می کردید که نکردید ؟ چه کاری نباید می کردید که کردید؟

احساس طرد شدگی و کمبود می کنید. مدام از خود می پرسید چه کار می توانم بکنم که مرا دوست داشته باشد .

 

دست نگه دارید !!

دوران پس از جدایی میتواند بسیار دردناک و مخرب باشد . در عین حال می توان از این دوران بعنوان فرصتی فوق العاده برای رشد و تغییر مسیر زندگی استفاده کرد.

سه گزینه پیش رو دارید . گزینه اول ؛ می توانید کلی وقت صرف کنید ، بیهوده تلاش کنید و با اشک و ناله به دنبال بازگشت طرف مقابلتان باشید .

گزینه دوم ؛ می توانید تلاش کنید که به زندگی خود مثل سابق ادامه دهید ، انگار که هیچ اتفاقی نیفتاده است . این مسیر احتمالا شما را به یک رابطه شکست خورده دیگر می رساند .

گزینه سوم ؛ می توانید خودتان را التیام دهید . به آن چه رخ داده نگاه کنید و راه هایی تازه برای شروع یک زندگی سالم بیاموزید . گزینه سوم نه تنها شما را شادتر می کند ، بلکه این شانس را در اختیارتان می گذارد تا عشقی واقعی را در فردی که مناسب شما است و رفتار خوبی با شما دارد بیابید .

هر چند گزینه آخر ، جذاب تر به نظر می رسد ولی بیشتر افراد سراغ گزینه اول می روند و وقتی از آن نا امید شدند به گزینه دوم رو می آورند . چرا ؟؟

چون آنها نمی دانند چگونه باید گزینه سوم را عملی کنند و زمام امور زندگی شان را در دست بگیرند .

 

با ما همراه باشید …

 

کارشناس ارشد مشاوره: زینب سلیمانی

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =