شکست عشقی و قانون عدم تماس (قسمت دوم)

شکست عشقی و قانون عدم تماس

وقتی که یک رابطه به معنای واقعی تمام شده ، افراد هنوز هم با قطع تماس مشکل دارند.

در کل بهتر است که همه انواع ارتباطات ازنظر احساسی ، جسمی و روانی را قطع کنید و از قاعده عدم تماس استفاده کنید .

عدم تماس در ابتدای جدایی کار بسیار دشواری است .شما زمان زیادی را با هم صرف کرده اید و اکنون با یک خلا‌‌‌‌‌‌ وحشتناک روبه‌رو هستید . اگر دوباره به سراغ او بروید تنها دارید فرآیند فراموش کردن را برای خودتان طولانی می کنید . احتمالاً وقتی منطقی فکر می کنید می بینید که نباید در تماس باشید اما بلافاصله به صدها دلیل برای صحبت کردن با او فکر میکنید .

برای موفقیت در این قانون یک سیستم پشتیبانی برای خودتان ایجاد کنید و هر وقت که نیاز به ارتباط با او در شما غلیان کرد با آنها تماس بگیرید . اگراحساسات را در درون تان حبس کنید ممکن است وسوسه شوید با او صحبت کنید . در واقع با خود مهربان باشید و احساسات کنونی را در خودتان طبیعی بدانید و کمک بگیرید .

حتما از تکنیک یادداشت برداری استفاده کنید . تحقیقات زیادی مفید بودن این ابزار برای مقابله با رفتارهای نامطلوب را تایید می کنند .

از دفترچه یاد داشت خود استفاده کنید تا متوجه شوید که چند دفعه با او تماس میگیرید . در مورد واکنش خود و وقتی که شما تماس گرفته اید و وقتی که او تماس میگیرد ، بنویسید .

در مورد این بنویسید که درست قبل ازهجوم وسوسه تماس گرفتن چه اتفاقی برای شما می افتد . در مورد قبل ، حین و پس از تماس سوالاتی از خود بپرسید .

به عنوان نمونه ؛

میل به تماس چگونه برانگیخته شد ؟

چرا اینقدر روی این فرد تمرکز کرده اید ؟

انتظار دارید بعد از تماس به چه نتیجه ای برسید آیا چیز خاصی (فکر ، خاطره ، سوال ) هست که میل شما به تماس گرفتن را بر می انگیزد ؟

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − پانزده =