نشانه های پسری که قصد ازدواج دارد

دونستن نشانه های پسری که قصد ازدواج دارد، شاید برای شما دختر خانوم عزیز هم مهم و جالب باشه.

دغدغه اکثر دختر خانوم ها در رابطه اینه که چطور متوجه بشم این آقا پسر قصد ازدواج داره یا نه!

آیا قصدش وقت گذرانی یا حتی سوء استفاده عاطفی و جنسی هستش یا واقعاً دنبال شناخت لازم قبل از ازدواجه؟ و خیلی نگرانی های دیگه که در جلسات مشاوره قبل از ازدواج از دختر خانوم ها میبینم.

در این مقاله صادقانه میخام به نشانه های پسری که قصد ازدواج دارد، اشاره کنم. چون دونستن هر چه زودتر این نشانه ها کمکت میکنه تا هدف و مقصود این رابطه رو متوجه بشی.

امیدوارم این مقاله کلبه امن هم مثل سایر مقاله ها برات مفید و کاربردی باشه، پس تا انتهای مقاله همراه باش.

 

نشانه های مهم پسری که قصد ازدواج دارد

شما رو به خانواده خودش معرفی کنه

وقتی که دختر یا پسر (در جامعه ما بیشتر اوقات، آقا پسر) واسه رابطه پیشقدم میشه، بهتره که دختر خانوم شرط مطرح کردن موضوع رو با خانواده جزء اصول اولیه خودش قرار داده و مطرح کنه.

از نشانه های پسری که قصد ازدواج داره، اینه که معمولاً مخالفتی با این قضیه نمیکنه. خودِ همین موضوع میتونه اولین قدم واسه سنجش پسر در ابتدای یک رابطه باشه.

البته در این مورد استثنا هم وجود داره و اون اینه که آقا پسر از شما دختر خانوم تقاضا داشته باشه که اول آشنایی مختصری هر دو با هم داشته باشین. سپس خونواده یا خونواده ها در جریان قرار بگیرن.

این جور مواقع در جلسات مشاوره به دختر خانوم میگم از شهود خودت استفاده کن و ببین آیا قراین دیگه نشون دهنده روراست بودن پسر در رابطه هست یا نه!!

اگه شهود و نشانه های دیگه، رو راست بودن پسر رو بهت نشون میده میتونی با این فرصت اولیه که بهتره زمانش هم مشخص باشه، موافقت کنی. اگر نه از همون ابتدای رابطه روی شرط گفتن به خانواده پا فشاری داشته باشی.

 


مقالات مرتبط و پیشنهادی👇

هدف اصلی ازدواج چیست 

اهمیت مشاوره قبل از ازدواج

سؤالات مهم جلسه خواستگاری


تقاضای رابطه جنسی و عاطفی زود هنگام نداشته باشه

یکی از نشانه های پسری که قصد ازدواج دارد اینه که انتظارات جنسی و لمسی در ابتدای رابطه نداشته باشه، واسه این حرفمم دلیل دارم. معمولاً پسران ازدواجی چون که حفظ و سلامت رابطه براشون خیلی مهمه این تقاضای زود هنگام رو ندارن و ترجیح میدن قدم به قدم و با توجه به بافت رابطه و نظر دختر خانوم، مرزبندی رابطه رو پیش ببرن.

از طرف دیگه در جامعه و فرهنگ ما، این باور کلی بین پسران وجود داره که واسه دختران ازدواجی و با حیا، احترام بیشتری قائلند. بخاطر همین وقتی که یک دختر خانومی رو واسه ازدواج در نظر میگیرن رعایت مرزهای بدنی، عاطفی و جنسی رو از اصول و افتخارات خودشون میدونن.

این جمله رو در جلسات مشاوره زیاد از آقا پسرها شنیدم که میگن: « چون این دختر رو واسه ازدواج میخواستم اصلاً قبل از ازدواج بهش دست نزدم»

خودش رو پشت فضای مجازی پنهان نکنه

استفاده از تکنولوژی یک شمشیر دو لبه هستش و میتونه کنار همه مزایایی که داره معایبی هم داشته باشه. پس نحوه استفاده من و شما از تکنولوژی باعث خوب یا ید شدن این ابزار میشه.

واسه کاهش آسیب روابط دختر و پسر، نحوه مدیریت درست روابط مجازی از شاخص های مهم به شمار میاد. در فضای مجازی یکی از نشانه های پسری که قصد ازدواج دارد اینه که به هر دلیلی از شفاف کردن هویت و معرفی کامل خودش طفره نره.

دختر خانوم عزیز تا زمانی که هویت واقعی مخاطب آقا پسر رو در فضای مجازی بطور قابل اطمینانی کشف نکردی، تمام سعی ت رو داشته باش که از هر گونه ارتباط جدی یا دلبستگی خودداری کنی.

دروغگویی و تناقض در رابطه وجود نداشته باشه

راحت بهت بگم رابطه ای که از ابتدای آشنایی تناقض و دروغ در اون باشه مسلماً عواقب خوشی نخواهد داشت. دختر خانوم عزیز از همون ابتدای رابطه یا هر جایی که احساس کردی تناقض هر چند کوچک وجود داره، بی تفاوت نباش. اون رو ریشه یابی کن و علت و انگیزه فرد مقابل رو از اون تناقض پیدا کن.

مخصوصاً اگه از ابتدای رابطه هم حس مثبتی داری نباید این احساس مثبت مانع ارزیابی دقیق یا چشم پوشی بشه. الان وقت کوتاه اومدن و چشم پوشی نیست. دو تا چشم داری باید دو تای دیگه هم قرض بگیری و با دقت زیاد همه جوانب رابطه رو بررسی کنی.


امیدوارم این مقاله بهت کمک کرده باشه. اگه راهنمایی بیشتر میخوای به واتساپم پیام بده.

 

دیدگاه ها بسته شده اند.